30 € un veļas pulveris par pasūtījuma noformēšanu!

13 2020 460 x 265 strany 30EUR LV

Dāvinām visiem Jaunajiem Konsultantiem 30 € pasūtījuma apmaksāšanai!

Kā saņemt 30 € pasūtījuma apmaksāšanai?    

1. No 21. septembra līdz 4. oktobrim reģistrējieties mājas lapā  un saņemiet 20% atlaidi, savukārt īpaši izveidotā kontā Personīgajā kabinetā tiks uzreiz ieskaitīti 30 € pasūtījuma apmaksāšanai! 

2. Līdz 4. oktobrim veiciet pasūtījumu vismaz 60 € vērtībā (pēc 20% atlaides piemērošanas, Konsultanta cenās). No tiem 30 € tiks automātiski apmaksāti no piešķirtās dāvanas.

3. BONUSS! Veicot pasūtījumu vismaz 70 € vērtībā (pēc 20% atlaides piemērošanas, Konsultanta cenās) no 5. līdz 25. oktobrim un papildus 18 € saņemiet koncentrēto veļas pulveri dāvanā! 

Ja pasūtījums tiks noformēts mazāk nekā 60 € vērtībā, jūs nevarēsiet izmantot dāvanu 30 € vērtībā, taču nauda saglabāsies jūsu kontā līdz 4. oktobrim un tiks aktivizēta, veicot pirkumu vismaz 60 € vērtībā.

Visas summas norādītas neskaitot autopasūtījumus un maksu par produktu piegādi. 

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .