Čības "Ziemeļbrieži" dāvanā par pirmo pasūtījumu!

News-18-2020-460-265

Padarīt siltāku katru ziemas dienu tagad ir tik viegli! Mīkstās un ērtās čības "Ziemeļbrieži" sasildīs kājas un piešķirs omulības sajūtu. Tās kļūs par iecienītāko aksesuāru jums un jūsu vistuvākajiem cilvēkiem.              

Šo čību cena katalogā – 15,99 €.Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 30. novembra līdz 20. decembrim un veiks pirkumus katalogā Nr.18/2020, dāvināsim čības "Ziemeļbrieži" (TPW020).

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā no 30. novembra līdz 20. decembrim.
  2. Līdz 20. decembrim veiciet un apmaksā pasūtījumu vismaz 30,99 €* vērtībā.
  3. No 21. decembra līdz 10. janvārim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanā čības "Ziemeļbrieži".

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! Uzziniet vairāk, kā iegādāties Faberlic iecienītāko produktu komplektus par izdevīgām cenām

*Neskaitot autopasūtījumus un maksu par produktu piegādi.

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! 

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
 .