Komplekts veļas mazgāšanai no "Faberlic Home" līnijas dāvanā                                             par pasūtījuma veikšanu!

Start-460-265-9-2020

Vēlaties kļūt par FABERLIC AK Priviliģēto pircēju vai  konsultantu, tad esat nokļuvis īstajā vietā!!!

Uzticiet rūpes par savām lietām labākajiem! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā un veiks pirkumu kataloga Nr. 10/2020 darbības laikā, dāvinām komplektu veļas mazgāšanai:

Koncentrētais, universālais veļas pulveris krāsainiem audumiem (30021) profesionāli iztīrīs traipus, atbrīvos no netīrumiem un saglabās audumu krāsu spilgtumu.        

Skābekļa traipu tīrītājs "Extra Oxy" (30027) palīdzēs iztīrīt jebkurus, pat piekaltušus un grūti iztīrāmus traipus.         

Savukārt ultrakondicionieris veļai ar aroma kapsulām "Rožu samts" (11855) padarīs veļu maigāku, piešķirot tai vieglu ziedu aromātu ar vilinošās rožu eļļas notīm, kā arī citrusaugļu un muskusa valdzinošajiem akcentiem.  

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā no 29. jūnija līdz 19. jūlijam.  
  2. Līdz 19. jūlijam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 26,99 €vērtībā.
  3. No 20. jūlija līdz 9. augustam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu - komplektu veļas mazgāšanai. 

*Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .