Parfimērijas ūdens "Viking" vai "Valkyrie"                                                       dāvanā par pasūtījuma noformēšanu!

stepstep

Vikings ir drosmīgs un bezbailīgs. Viņa enerģija bīda kalnus. Viņš vienmēr ir gatavs cīnīties par savu pārliecību. Viņš zina, ko vēlas sasniegt, neskatoties ne uz ko, vienmēr iet uz priekšu, un gūst uzvaru! Valkyrie... cēla un gudra. Viņas enerģija paveic neiespējamo! Viņa zina, ko vēlas, un vienmēr to sasniedz!   

No vikingu laikiem līdz mūsdienām! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 22. februāra līdz 7. martam un veiks pirkumus katalogā Nr.03/2021, dāvināsim parfimērijas ūdeni pēc izvēles – "Valkyrie" viņai (3058) vai "Viking" viņam (3236).

Spēcīgais ziemeļnieku aromāts "Viking" slavina ziemeļu iekarotāju drosmi ar viršu, zaļā ābola, Taroko apelsīna un saldētas piparmētras notīm. Apņēmīgais koksnes-ambras akords atspoguļo Skandināvijas sāgu varoņu stingro raksturu un karsto sirdi.

Kristāldzidrais, mirdzošais aromāts iemieso Skandināvijas jaunavas-karotājas tēlu ar kazenes un Taroko apelsīna vēsajām notīm. Aromāta sirdī - nepieejamais ēdelveiss, kā uzticības un drosmes simbols, maigā hiacinte, kā mīlestības un uzticības atspoguļojums, apsnigušās rožu ziedlapiņas - kā Ziemeļu karalienes aukstais skaistums.

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā  no 22. februāra līdz 7. martam.
  2. Līdz 7. martam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 35,99 €* vērtībā kataloga cenās.
  3. No 8. līdz 28. martam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu  – parfimērijas ūdeni "Valkyrie" Viņai (3058) vai "Viking" Viņam (3236).

Kā arīveiciet pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – mājas uzkopšanai paredzēto kosmētikas līdzekļu komplektu mini iepakojumos: uzzināt vairāk!

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! Uzziniet vairāk, kā iegādāties Faberlic iecienītāko produktu komplektus par izdevīgām cenām.

* Visas summas norādītas, neskaitot maksu par produktu piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
 .