Kosmētikas komplekts mājai "Faberlic Home" līnijas                                                         dāvanā par pasūtījumu!

07-2021 small

Tiec līdz visgrūtāk pieejamajiem stūrīšiem un ievies tīrību visās mājās -  ekonomiskie un drošie līdzekļi no "Faberlic Home" līnijas paveiks visu grūto darbu Tavā vietā!

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijāno 3. līdz 23. maijam un veiks pirkumus katalogā Nr.07/2021, dāvināsim kosmētikas komplektu mājai no "Faberlic Home" līnijas - universālo tīrīšanas krēmu (11253), universālo līdzekli grīdām un sienām (11217), līdzekli vannas istabas tīrīšanai "Sniegbalts efekts" (30221) un universālo drāniņu (11031) dāvanā!   

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā  no 3. līdz 23. maijam.
  2. Līdz 23. maijam veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 26,99 €* vērtībā (kataloga cenās).
  3. No 24. maija līdz 13. jūnijam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanukosmētikas komplektu mājai no "Faberlic Home" līnijas -  universālo tīrīšanas krēmu (11253), universālo līdzekli grīdām un sienām (11217), līdzekli vannas istabas tīrīšanai "Sniegbalts efekts" (30221) un universālo drāniņu (11031).

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! Uzziniet vairāk, kā iegādāties Faberlic iecienītāko produktu komplektus par izdevīgām cenām.

*Visas summas norādītas, neskaitot maksu par produktu piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
 .