BONUSS "ĀTRAIS STARTS"


Business-rost

"Ātrais starts" – tas ir bonuss par strauju biznesa attīstību Kompānijā. Gūstiet lieliskus panākumus biznesa jomā, nostipriniet savu struktūru un dubultojiet nopelnītos bonusus!

Ja Jūs ieguvāt jebkuru statusu, sākot no Direktora un augstāku statusu salīdzinoši īsā laika periodā, Jūs varat saņemt Kvalifikācijas bonusu dubultā apmērā!

Jaunie "Ātrā starta" noteikumi ir spēkā Konsultantiem, kas reģistrējušies Kompānijā no 2017. gada 15. maija līdz 1. oktobrim (no 2017. gada 8. līdz 14. norēķinu periodam).

9 norēķinu periodu laikā, sākot no reģistrēšanās brīža, iegūstiet jebkuru jaunu statusu (sākot no Direktora un augstāks statuss) 2 reizes pēc kārtas un saņemiet bonusu "Ātrais starts" saskaņā ar 9. norēķinu perioda rezultātiem pēc reģistrēšanās.

Iegūstot augstāku statusu, bonusi summējas. Piemēram, iegūstot uzreiz Zelta Direktora statusu, bonuss "Ātrais starts" summējas: 1000 € (iegūstot Direktora statusu) + 500 €  (Vecākais Direktors) + 2000 € (Sudraba Direktors) + 3000 € (Zelta Direktors).

Nākamo 9 norēķinu periodu laikā iegūstiet statusu vēl 6 reizes (jebkuros norēķinu periodos) un saņemiet kvalifikācijas bonusu par iegūto statusu!

Faberlic iesaka Jums sastādīt personīgo plānu gadam, ar kura palīdzību jūs viegli iegūsiet lieliskus rezultātus un ievērojami uzlabosiet savus ienākumus. Apskaties, kā darbojas "Ātrais starts" Direktora, Vecākā Direktora un Sudraba Direktora statusa iegūšanas gadījumā.

"Ātrais starts" Direktoram

Iegūstot Direktora statusu, jūs tādā veidā attīstāt un uzlabojat savas grupas darbu. Bet tas nozīmē, ka jūs saņemat ienākumus par jūsu komandas darbu. 

Jūsu vidējie ienākumi par jūsu komandas darbu gadā: + 5800 €.
Jūsu personīgie gada ienākumi sastādīs: 1000 € + 1000 € + 5800 € = 7800 €.

BS Director1


"Ātrais starts" Vecākajam Direktoram

Uzaiciniet savas struktūras Līderi piedalīties Direktoriem paredzētajā "Ātrajā startā". Izpildiet vienlaicīgi "Ātrā starta" nosacījumus: jūs - Vecākā Direktora statusa iegūšanai, jūsu partneris - Direktora statusa iegūšanai. 

Jūsu vidējie ienākumi par jūsu komandas darbu gadā: + 12700 €.
Jūsu personīgie gada ienākumi sastādīs: 1650 € + 1650 € + 12700 € = 16000 €.

BS Starwii Director1

"Ātrais starts" Sudraba Direktoram

Uzaicinot 2 jūsu struktūras Līderus piedalīties "Ātrajā startā", jūs varat nopelnīt 32000 € gadā! Izpildiet vienlaicīgi ar diviem Līderiem "Ātrā starta" nosacījumus: jūs – Sudraba Direktora statusa iegūšanai, 2 jūsu partneri – Vecākā Direktora statusa iegūšanai. 

Jūsu vidējie ienākumi par jūsu komandas darbu gadā: + 18000 €.

Jūsu personīgie gada ienākumi sastādīs: 3850  ("Ātrais starts") + 3850  (kvalifikācijas bonusi) + 6300 € (Direktora bonusi) + 18000  (par jūsu komandas darbu) = 32000 €

BS Serebtyanii Director1

Kompānijai ir tiesības pārbaudīt ar struktūras palielināšanu saistīto nosacījumu izpildi. Nosacījumu izpilde ar Personīgā apjoma starpniecību ir aizliegta. Ja tiks konstatēts struktūras izveides un paplašināšanas darba noteikumu pārkāpums, Kompānijai ir tiesības atteikties izmaksāt bonusus. 

Vēlam jums veiksmīgu startu un strauju biznesa attīstību!