Faberlic-компания-образа-жизниFaberlic – lielākā Krievijas kompānija tiešās pārdošanas tirgū, unikālas, patentētas skābekļa kosmētikas ražotājs, kas nogādā skābekli ādas dziļākajos slāņos. Faberlic sortimentā ietilpst pilna līdzekļu gamma, kas paredzēti ādas un matu kopšanai, ekskluzīva franču parfimērija, dekoratīvā kosmētika, produkti mājai un veselībai, apakšveļa un zeķubikses, moderni apģērbi.

2003. gadā Kompānija izgāja starptautiskajā tirgū, tagad Faberlic pārstāvniecības atvērtas 24 pasaules valstīs, produktu piegāde tiek īstenota 42 valstīs. Faberlic – tie ir 25 miljoni patērētāji, kas katru dienu ar lielāko prieku lieto mūsu produkciju Eiropā un Āzijā!

Kompānijai ir 30 patenti, kā arī tā ietilpst "Top-100 pasaules lielāko kosmētikas kompāniju" sarakstā. 

Faberlic ir ekoloģiskās organizācijas "EKA" sponsors, kura realizē programmas "Zaļās pilsētas" un "Vairāk skābekļa!". Pateicoties šīm programmām, Krievijas teritorijā ir iestādīti vairāk nekā 10 miljoni koku. 

Faberlic ražotne, kas balstīta uz Eiropas kvalitātes standartiem, aprīkota ar pašām modernākajām un videi draudzīgām iekārtām, automātiskām kosmētikas produkcijas ražošanas, fasēšanas un iepakošanas līnijām. Ražošanas platības potenciālās jaudas un mēroga ziņā Faberlic fabrika ietilpst Krievijas lielāko kosmētikas uzņēmumu sarakstā.

Faberlic kosmētikas izstrāde un ražošana atbilst kvalitātes standarta prasībām.

5

Kvalitātes menedžmenta sistēma, kas tiek pielietota dekoratīvās kosmētikas izstrādei, ražošanai un piegādei, atbilst starptautiskā standarta ISO 9001 prasībām.

rabbit

Faberlic produktu drošības novērtēšana tiek veikta ar In Vitro metodes palīdzību, tāpēc izmēģinājumi ar dzīvniekiem netiek veikti.

RDSA LogoFaberlic kompānija ir Tiešās Pārdošanas Asociācijas locekle.

PKA logo1

Faberlic kompānija ir Krievijas parfimērijas un kosmētikas asociācijas locekle.