RU image 12 copy

Piegāde uz jebkuru Aģentu Punktu (AP) tiek veikta bez maksas. 
Ar AP adresēm jūs varat iepazīties, sekojot saitei >>>>
Cenas produktu piegādei uz personīgo adresi Latvijā:
- Pasūtot produktus līdz 50,00 eiro - par piegādi būs jāmaksā 3,50 eiro;
- Pasūtot produktus sākot no 50,00 līdz 100 eiro - par piegādi būs jāmaksā 2,50 eiro;
- Pasūtot produktus virs 100 eiro - par piegādi būs jāmaksā 1,50 eiro;
Piegādes maksa uz Pasta nodaļu - 1,99 eiro. Pasūtījumam jābūt līdz 20 kg.
Ar piegādes maksu uz personīgo adresi Eiropā jūs varat iepazīties šeit >>>


Kā noformēt pasūtījumu ar piegādi uz konkrētu adresi?Lai noformētu pasūtījumu ar piegādi uz konkrētu adresi, jums jāieiet mājas lapā www.faberlic.com, jāizveido jaunu pasūtījumu un ailē "Piegāde" jāizvēlas "Piegāde uz konkrētu adresi", pēc tam jāizvēlas valsti, novadu un pilsētu (lai samazinātu pilsētu skaitu, jūs varat izvēlēties novada rajonu), līdz kurai jāveic piegādi. 

Pēc pilsētas izvēles, atkarībā no jūsu reģiona, ailē "Pārvadāšana" varēsiet izvēlēties pieejamo piegādes veidu.

Pēc tam jums uzmanīgi jāievada kravas saņēmēja pilnu pasta adresi un kontakttālruni. 

Pasūtījuma apmaksāšana, kurš tiek piegādāts uz konkrētu adresi

Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts tikai tad, kad tas tiks 100% apmaksāts.
Proti, līdz tam laikam, kamēr jūs neapmaksāsiet pasūtījumu no jūsu Personīgā konta mājas lapā www.faberlic.com, jūsu pasūtījums netiks nosūtīts. 

Iesakām jums pirms pasūtījuma veikšanas papildināt kontu jebkurā jums ērtā veidā, izvēloties kādu no tiem, kurus piedāvā Kompānija.

Autopasūtījums


Pievērsiet uzmanību, kad noliktavā tiek saņemta prece, kas pasītīta, izmantojot funkciju "Autopasūtījums", Netiek automātiski izveidots jauns pasūtījums ar šo preci. Preces, kas izvēlētas iepriekš (izmantojot funkciju "Autopasūtījums"), automātiski tiek pievienotas, noformējot nākamo pasūtījumu.


Pasūtījuma piegāde 


Pasūtījumu piegāde tiek īstenota pēc principa "no durvīm līdz durvīm" tikai Eiropas Savienības teritorijā. Jūsu noformētais pasūtījums tiek komplektēts Kompānijas noliktavā Rīgā un tiek nogādāts līdz vietai, kur tiek izsniegts adresātam, tas ir jums. 

Lūdzu, uzmanīgi pārbaudiet un pārliecinieties, ka pareizi norādījāt adresi un tālruņa numuru, veicot pasūtījuma noformēšanu.  

Par produktu maiņu un atgriešanu 

Ja pasūtījumos tiek konstatēti produkti, kuriem ir brāķis, tad Kompānija pēc jūsu pieprasījuma atgriež naudu uz jūsu Personīgo kontu. Produktus ar defektiem nevar apmainīt tehnisku iemeslu dēļ.