Produkti

         Sejas ādas kopšana

Sejas kopšanai paredzētās skābekļa kosmētikas sortiments ir tik plašs, ka var apmierināt jebkuras vajadzības: līdzekļi visiem vecumiem, jebkuram ādas tipam, īpaši līdzekļi, kas atrisina konkrētas ādas problēmas, kā arī tiek izmantotas jaunākās izstrādes pretnovecošanās līdzekļu jomā.


Ķermeņa kopšana, higiēna

Ķermeņa kopšana ir neatņemama sevis kopšanas sastāvdaļa. Pēdējā laikā ķermeņa kopšanai tiek veltīts arvien vairāk uzmanības, un to var viegli izskaidrot. Slaids, tvirts ķermenis, koptas rokas un kājas – tā ir veselība, labs garastāvoklis un pārliecība par sevi. Visās Faberlic ķermeņa kopšanai paredzētajās līnijās kā aktīvais komponents tiek izmantots Аquaftem®, kā arī dabīgās aromātiskās eļļas, eksotisko augu un augļu ekstrakti.

                      

             Matu kopšana

Mati ļoti jutīgi reaģē uz mūsu garastāvokļa, veselības un pat ēdienkartes vismazākajām izmaiņām. Faberlic zina, kā palīdzēt matiem vienmēr būt veseliem. Faberlic matu kopšanas līnija tika izstrādāta kopīgi ar franču kompāniju ISP Vincience – Eiropas līderis aktīvo kosmētikas komponentu ražošanas jomā. Faberlic piedāvā šampūnus un balzamus visiem matu tipiem, kā arī jaunākās paaudzes matu krāsas ar inovatīvu matu krāsošanas sistēmu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Parfimērija

Faberlic parfimērija apsteidz modes tendences, diktē gaumi un iekaro sirdis. Visas Faberlic aromātu kompozīcijas izstrādātas Francijā, bet to autori ir tikai un vienīgi pasaulslaveni parfimēri. Katram aromātam ir oriģināla koncepcija un noformējums, kas harmoniski pabeidz iecerēto tēlu. Faberlic valdzinošo aromātu noslēpums slēpjas to nebeidzamajā tieksmē pēc pilnības, nepārspējamā vēlmē ienest kaut ko jaunu pasaules parfimērijas vēsturē un uzdāvināt Faberlic cienītājiem īpaši izsmalcinātas mākslas – parfimērijas pasauli.

         

            Dekoratīvā kosmētika

Visos laikos sievietes ir sapņojušas būt skaistas. Izskatīties eleganti, pievilcīgi un jauneklīgi vairs nav nekāda greznība, bet lielisks līdzeklis veiksmīgai dzīvei.

Faberlic strādā ar vadošajiem Eiropas dekoratīvās kosmētikas ražotājiem. Mūsu kolekcijās Jūs atradīsiet līdzekļu un toņu modernas kombinācijas, kuras atbilst pašām mūsdienīgākajām un aktuālākajām tendencēm visā pasaulē.

                              

                Vīriešiem

Mūsdienu vīrieši arvien vairāk velta uzmanību savam ārējam izskatam. Vīrieši ir sapratuši, ka tam, lai gūtu panākumus un būtu veiksmīgi, viņiem labi jāizskatās. Bet kurš gan vīrietis ir gatavs nomocīt sevi ar ilgstošām kosmētiskām procedūrām? Stiprais dzimums vēlas izskatīties uz visiem simts šeit un tagad!Faberlic kosmētika – tā ir lieta, kas patiks ikvienam vīrietim!

                            

       Bērniem


Agrāk tika uzskatīts, ka jēdzieni "bērnība" un "kosmētika" nav savienojami, taču Faberlic kosmētikas kompānijai izdevās izmantot mūžīgo bērnu vēlmi atdarināt savus vecākus un izstrādāt īpašu bērnu kosmētikas līdzekļu līniju "Karamele". Saldumi – tā ir lieta, ko pieaugušie tik bieži aizliedz! Bet tie ir tik garšīgi. Bērnu līnijai "Karamele" raksturīgi iecienītie saldās cukurvates, saldējuma, karameles, īrisa konfekšu un stikleņu aromāti, par ko Jūsu bērni būs sajūsmā!

                                                                              

                                   Aksesuāri


Aksesuāru nekad nemēdz būt par daudz, tā saka sievietes, kuras māk novērtēt ērtības, skaistumu un stilu, kuras vēlas būt uzmanības centrā! Katras sievietes rokassomiņā noteikti atradīsies mazs slēpnis, sieviešu noslēpumu droša glabātuve – oriģināla un moderna kosmētikas somiņa. Faberlic aksesuāru sortimentā ir ērtas kosmētikas somiņas jebkurai gaumei, sūkļi dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, otiņas, nagu vīlītes, manikīra komplekti, spoguļi, stilīga bižutērija un pat oriģināli pulksteņi ar Faberlic logotipu.

            Kosmētika mājoklim


Mājoklis – tas ir dabisks cilvēka turpinājums, jo tas atspoguļo viņa raksturu, gaumi, noskaņojumu. Mājoklim, tāpat kā cilvēkam, patīk, kad par to rūpējas, tāpēc tas kļūst skaistāks ar katru mazgāšanas reizi. Dzīvojiet skaisti vidē, kurā Jums ir komfortabli, pavadiet laiku ar cilvēkiem, kurus Jūs mīlat. Piedāvājam kosmētiku mājoklim no Faberlic – ekonomisku, efektīvu un nekaitīgu cilvēkam un apkārtējai videi. 
Izrotājiet Jūsu mājokli, bet par tīrību parūpēsies Faberlic!

                                                                                                                                                                                                                                                                Bioloģiski aktīvās vielas


Bioloģiski aktīvās piedevas (BAD) kļūst par mūsdienu cilvēka neatņemamu uztura sastāvdaļu. Bioloģiski aktīvās piedevas – tas ir rūpīgi sabalansēts vitamīnu, minerālvielu, augu valsts un mikrobioloģiskās izcelsmes bioloģiski aktīvo vielu komplekss, kas ļauj bagātināt ikdienas ēdienkarti. Šodien praktiski nav iespējams uzturēt optimālu veselību, neiekļaujot savā ikdienas uzturā minerālvielu un vitamīnu kompleksus. 
Bioloģiski aktīvo vielu efektivitāti apliecina sertifikāti.

                                                                                                                                                       Sengara

Sengara – tā ir biotehnoloģiskā regulējošā peptīdu kosmētika. Šīs kosmētikas līnijas galvenais virziens – atjaunošana. Tiek izmantota inovatīva pieeja ādas kopšanas sistēmai, kas balstīta uz ilggadēju darba pieredzi kosmētikas industrijā, spīdošiem zinātniskiem atklājumiem un fundamentālu pierādījumu bāzi.

                     

            Bērnu apģērbi


Bērnu apģērbi izgatavoti no ļoti kvalitatīviem audumiem. Kolekcijas izveides laikā tika ņemta vērā labāko selektīvo zīmolu pieredze: apģērbs ir ne tikai stilīgs, skaists un kvalitatīvs – šeit viss ir pārdomāts līdz pašai sīkākajai detaļai!

                                                

                                                                     Apakšveļa, zeķubikses


Storie d'Amore – apakšveļa no itāļu dizaineres Paolas Maltezes. Veidojot kolekciju, mēs izvēlējāmies pašas modernākās šūšanas tehnoloģijas un kvalitatīvus materiālus. Mums bija svarīgi, lai modeļi būtu ērti un izceltu jūsu ķermeņa skaistumu un eleganci.   FABERLIC SIEVIEŠU KLEITU KOLEKCIJA

Ultra modernas apdrukas un izsmalcināti silueti izveido bohēmiskas sievietes tēlu, kas ir spilgta un atvērta eksperimentiem ar stilu.