Teksturētu sejas masku komplekts dāvanā par pasūtījumu!

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 26. jūlija līdz 15. augustam un veiks pirkumu katalogā Nr.11/2021, dāvināsim teksturētu sejas masku komplektu.

Tava āda vēl neko tādu nebūs sajutusi! Katra maska ļaus izbaudīt svētlaimīgus mirkļus: kamēr Tu atpūtīsies, maska aktīvi strādās!

Atsvaidzinošā maska "Vitamīns B3 - restarts" atdarina sasmalcinātu ledu, taču ar šiem ledus gabaliņiem nav iespējams saskrāpēt seju! Tikai svaigums, tonizējošs efekts un patīkams vēsums! Maska lieliski mitrina un uzlabo sejas ādas ārējo izskatu, regulē sebuma izstrādi un saglabā optimālu ādas aizsargbarjeru.

Atjaunojoša maska "Cica - Antistress" ar maigu konsistenci, kas līdzinās pudiņam. Tā uzlabo ādas elastību un aizsargā no priekšlaicīgas novecošanas, novērš stresa un noguruma pazīmes, kā arī atjauno ādas aizsargīpašības.

Tava āda vēl neko tādu nebūs sajutusi! Kamēr Tu atpūtīsies, mīkstinošā maska "Provitamīns B5 - atjaunošana" aktīvi strādās!  

Šīs maskas matētā tekstūra ir līdzīga sorbetam. Patīkamā un viegli atvēsinošā sajūta atsauc atmiņā tveicīgās vasaras dienas, kad tik ļoti gribās kaut ko atsvaidzinošu.

  • Vecina kolagēna sintēzi.
  • Mīkstina un mitrina ādu.
  • Piešķir komforta sajūtu.
  • Komplektā ietilpst ērta lāpstiņa maskas uzklāšanai.

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējieties mājas lapā  no 26. jūlija līdz 15. augustam.
  2. Līdz 15. augustam veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 33,99 €* vērtībā (kataloga cenās).
  3. No 16. augusta līdz 5. septembrim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanā teksturētu sejas masku komplektu (art. 0042, 0043, 0044).

Kā arī: veic pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – mājas uzkopšanai paredzēto kosmētikas līdzekļu komplektu mini iepakojumos:  uzzināt vairāk!

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! Uzziniet vairāk, kā iegādāties Faberlic iecienītāko produktu komplektus par izdevīgām cenām.

*Neskaitot maksu par piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


 .