Lūpu krāsu palete dāvanā par pasūtījumu!

Lūpu krāsu palete dāvanā par pasūtījumu!

Lieliski toņi visdažādāko koptēlu izveidei! Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 11. līdz 31. oktobrim un veiks pirkumu katalogā Nr.15/2021, dāvināsim lūpu krāsu paleti "Lip Cream Palette".

Svarīga informācija! Tehnisku iemeslu dēļ lūpu krāsu palete būs pieejama saņemšanai sākot ar 17. kataloga darbību. Lūpu krāsu paletes "Lip Cream Palette" vietā Jūs varat saņemt dāvanā 16. katalogā jebkuru iepatikušos acu ēnu "Beauty Vibes" toni:

5740 Acu ēnu palete "Beauty Vibes", tonis "Zaļais vilnis";

5741 Acu ēnu palete "Beauty Vibes", tonis "Gaismas vilnis";

5742 Acu ēnu palete "Beauty Vibes", tonis "Violetie viļņi".

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējieties mājas lapā  no 11. līdz 31. oktobrim.
  2. Līdz 31. oktobrim veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 26,99 €* vērtībā (kataloga cenās).
  3. No 1. līdz 21. novembrim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanā acu ēnas "Beauty Vibes" vai katalogā Nr.17/2021 (no 22. novembra līdz 5. decembrim) lūpu krāsu paleti "Lip Cream Palette" (art. 40798).

Kā arī: veic pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 EUR vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – mājas uzkopšanai paredzēto kosmētikas līdzekļu komplektu mini iepakojumos: uzzināt vairāk!

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! Uzziniet vairāk, kā iegādāties Faberlic iecienītāko produktu komplektus par izdevīgām cenām:

*Neskaitot maksu par piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.